Facebook Pixel

Vragen? Bel ons ma t/m vrij van 9:00 tot 17:00 op 0522 20 21 20 

4 producten

  1. Foeiii hondenmand cozy pluche relax donut zwart 60x22x22 cm
      Foeiii Cozy Pluche Relax Donut Zwart 60 cm
      De Foeiii Cozy Pluche Relax Donut Zwart 60 cm is een heerlijk comfortabele hondenmand, rond van vorm, van heerlijke zachte stof en met anti-slip onderkant.
      Jouw hond kan heerlijk wegdromen in deze comfortabele mand van Foeiii! Deze mand is gemaakt van hoge kwaliteit materialen, die veilig zijn voor de gezondheid van jouw dier. De vulling is gemaakt vezels die antibacterieel en wasbaar zijn en toch hun vorm behouden, voor een lange levensduur van het bed. Het bed is wasbaar op 30 graden. Ook is deze mand voorzien van een anti-slip onderkant die schuiven bij het in- en uitstappen voorkomt. De comfortabele bekleding van zacht kortharig pluche maakt het helemaal af!

      - Comfortabel hondenbed voor honden of grote katten 
      - Rond van vorm, met rand 
      - Van heerlijk zacht comfortabel pluche
      - Met vulling van antibacteriële vezels die hun vorm behouden
      - Voorzien van een anti-slip onderkant
      - Wasbaar in de wasmachine op 30 graden

      Afmeting_ 60 cm 
    Lees verder
    49.99
    Niet voorradig
  2. Tools-2-groom waterblazer basic paw-r roze 2200 watt

      Waterblazer Basic Paw R Roze 2200 Watt
      Verwijder vocht en vuil met deze krachtig waterblazer. Doordat de waterblazer de vacht volledig open blaast wordt vuil uit de vacht en van de huid weggeblazen. Voor een schone én droge vacht!

      Specificaties:
      - 2200 Watt
      - 2 warmtestanden (tot max. 52 graden)
      - Traploos regelbare blaaskracht
      - 2 verschillende blaasmonden

      Kleur: roze
    Lees verder
    201.95
    Niet voorradig
  3. Tools-2-groom waterblazer basic paw-r bruin 2200 watt
      Tools-2-Groom Waterblazer Basic Paw-r Bruin 2200 watt
      Deze handige Tools-2-Groom Waterblazer Basic Paw-r Bruin 2200 watt is een handige waterblazer ideaal voor trimmers en trimsalons. De waterblazer is makkelijk bedienbaar en de temperatuur is in drie standen in te stellen. Het apparaat wordt geleverd met twee blaasmondjes én een extra filter! Deze waterblazer is uitgevoerd in bruin en verbruikt 2200 watt.

      - Handige waterblazer
      - Ideaal voor trimmers en trimsalons
      - Met twee blaasmondjes en extra filter
      - Drie verschillende temperaturen

      Vermogen: 2200 watt
    Lees verder
    201.95
    Niet voorradig
  4. Pet-towel assorti xl 68x68 cm

      Pet-Towel XL 68 x 68 cm
      De Pet-Towel XL 68 x 68 cm is een speciale handdoek voor het drogen van de hond, met extra hoge vochtopname en wasbaar in de wasmachine tot 70 graden.
      Geen gedoe meer met natte handdoeken! De PET-TOWEL, zeer geschikt voor het afdrogen van de hond. De Pet-Towel heeft een hoge vochtopname en wasbaar in de wasmachine tot ca. 70Cº. De handdoek is vochtig opgeborgen in speciale koker, direct klaar voor gebruik. Handig na training of regenachtige wandeling en ook zeer geschikt voor hondentrimsters. De levensduur van de handdoek is circa 5 jaar.  In de zomermaanden ook te gebruiken voor "cooling down", door de handdoek licht vochtig over de hond te leggen.

      - Speciale handdoek voor het drogen van de hond
      - Extra hoge vochtopname
      - Wasbaar in de wasmachine tot 70 graden
      - Levensduur van circa 5 jaar
      - Zomers ook te gebruiken als cooling-doek

      Afmetingen: 68 x 68 cm 

    Lees verder
    5-7 werkdagen levertijd
    26.49

4 producten