-
- Rosewood Hondenmand Ovaal Jumbo Cord Pluche Grijs/Creme 51X43X15 cm
De Rosewood Hondenmand Ovaal Jumbo Cord Pluche Grijs/Creme 51X43X15 cm is een comfortabele hondenmand van ribstof met een heerlijk zachte binnenkant van pluche, voorzien van een rand. Bied jouw hond optimaal ligcomfort met deze zachte mand van Rosewood! Deze stijlvolle, knusse mand is ovaal van vorm en voorzien van een opstaande rand voor steun en geborgenheid. De mand is voorzien van een lage instap, zodat ook kleinere en lichamelijk beperkte honden gemakkelijk de mand in kunnen stappen. Naast een chique buitenkant van ribstof is de mand aan de binnenkant gevoerd met heerlijk zacht pluche. Wasbaar in de wasmachine op 30 graden!
- Stoffen hondenmand
- Ovaal
- Met rand, voorzien van lage instap
- Buitenkant van chique ribstof
- Binnenkant van heerlijk zacht pluche
- Wasbaar in de wasmachine op 30 graden
Afmeting_ 51X43X15 cm30.95Niet voorradig -
- Imac Hondenhok Zeus 70 2nd Life Gerecycled Groen 72X62X62,5
Het Imac Hondenhok Zeus 70 Second Life Gerecycled Groen 72X62X62,5 cm is een ruim kunststof hondenhok gemaakt van milieuvriendelijk, gerecycled plastic.
2nd Life Plastic is een revolutie op het milieuvriendelijk produceren van dierbenodigdheden. De artikelen van Imac 2nd Life zijn gemaakt van een hoge kwaliteit kunststof, gemaakt van gerecycled en gereinigd huishoudelijk afval. De producten zijn zelf ook weer recyclebaar, waardoor de productie van deze items voor veel minder uitstoot en belasting voor het milieu zorgt.
Het Zeus Hondenhok is een stevig, kunststof hondenhok voor binnen en buiten. Het hok is voorzien van een schuin, afneembaar dak, dat schoonmaken vergemakkelijkt. Ook is de Zeus voorzien van instelbare ventilatie aan de achterzijde en een drainagesysteem in de bodem. Om aanknagen te voorkomen, is de grote deur aan de voorkant te beveiligen met een extra laag kunststof. De rubberen voetjes zorgen bovendien dat het hok niet verschuift bij het in- en uitstappen.
- Kunststof hondenhok van Imac
- Van gerecycled, milieuvriendelijk plastic
- Dubbel gelaagde randen om aanknagen tegen te gaan
- Met ventilatie en drainagesysteem
- Voorzien van antislip voetjes
Afmetingen: 72X62X62,5 cm5-7 werkdagen levertijd 82.49 -
- Imac Hondenhok Zeus 50 Second Life Gerecycled Groen 53X46X47,5 cm
Het Imac Hondenhok Zeus 50 Second Life Gerecycled Groen 53X46X47,5 cm is een kunststof hondenhok gemaakt van milieuvriendelijk, gerecycled plastic voor kleine honden en katten.
Second Life Plastic is een revolutie op het milieuvriendelijk produceren van dierbenodigdheden. De artikelen van Imac Second Life zijn gemaakt van een hoge kwaliteit kunststof, gemaakt van gerecycled en gereinigd huishoudelijk afval. De producten zijn zelf ook weer recyclebaar, waardoor de productie van deze items voor veel minder uitstoot en belasting voor het milieu zorgt.
Het Zeus Hondenhok is een stevig, kunststof hondenhok voor binnen en buiten. Het hok is voorzien van een schuin, afneembaar dak, dat schoonmaken vergemakkelijkt. Ook is de Zeus voorzien van instelbare ventilatie aan de achterzijde en een drainagesysteem in de bodem. Om knagen te voorkomen, is de grote deur aan de voorkant te beveiligen met een extra laag kunststof. De rubberen voetjes zorgen bovendien dat het hok niet verschuift bij het in- en uitstappen.
- Kunststof hondenhok van Imac
- Voor kleine honden en katten
- Van gerecycled, milieuvriendelijk plastic
- Dubbel gelaagde randen om aanknagen tegen te gaan
- Met ventilatie en drainagesysteem
- Voorzien van antislip voetjes
Afmeting_ 53X46X47,5 cm5-7 werkdagen levertijd 51.49 -
- Rosewood Hondenmand Silver Fluff Grijs 66 x 66 cm
De Rosewood Hondenmand Silver Fluff Grijs 66 x 66 cm is een heerlijk comfortabel bed voor de hond of kat, een ronde diepe mand met heerlijk zacht nepbont en anti-slip onderkant. In dit lekkere bedje zou je nog het liefste zelf wegkruipen! De ronde vorm en hoge rand van dit bed geven de hond, of kat natuurlijk, een fijn beschermd gevoel en zorgen voor veel ondersteuning van de kop en de hals. De bekleding van nepbont is heerlijk zacht en warm warm. Door de anti-slip onderkant kan jouw dier comfortabel in en uit het bed stappen zonder dat het verschuift.
- Zeer comfortabele, ronde mand voor de hond of kat
- Met rand rondom, voor steun voor de kop en hals
- Bekleed met heerlijk zacht en warm nepbont
- Voorzien van een anti-slip onderkant voor probleemloos in- en uitstapen
Afmeting_ 66 x 66 cm5-7 werkdagen levertijd 55.95 -
- Imac Mand Dido Antraciet 80 80 x 57 24,5 cm
De Imac Mand Dido Antraciet 80 80 x 57 x 24,5 cm is een robuuste ovalen hondenmand met ventilatiegaten en opstaande rand, van stevig kunststof. De kunststof hondenmand Dido is een stevige mand met opstaande rand. Deze rand biedt jouw hond meer steun en zo de gelegenheid er desgewenst tegenaan te liggen. De mand is voorzien van gaten aan de onderzijde, waardoor er voldoende ventilatie ontstaat. De anti-slip pootjes zorgen ervoor dat de mand bij het in- en uitstappen op zijn plek blijft staan. Te gebruiken met en zonder kussen of hondendeken.
- Robuuste, ovalen hondenmand
- Van sterk kunststof
- Met ventilatiegaatjes aan de onderkant
- Voorzien van anti-slip voetjes voor veilig in- en uitstappen
Afmeting_ 80 x 57 x 24,5 cm27.25Niet voorradig -
- Rosewood Hondenmand Silver Fluff Grijs 52 x 52 cm
De Rosewood Hondenmand Silver Fluff Grijs 52 x 52 cm is een heerlijk comfortabel bed voor de hond of kat, een ronde diepe mand met heerlijk zacht nepbont en anti-slip onderkant. In dit lekkere bedje zou je nog het liefste zelf wegkruipen! De ronde vorm en hoge rand van dit bed geven de hond, of kat natuurlijk, een fijn beschermd gevoel en zorgen voor veel ondersteuning van de kop en de hals. De bekleding van nepbont is heerlijk zacht en warm warm. Door de anti-slip onderkant kan jouw dier comfortabel in en uit het bed stappen zonder dat het verschuift.
- Zeer comfortabele, ronde mand voor de hond of kat
- Met rand rondom, voor steun voor de kop en hals
- Bekleed met heerlijk zacht en warm nepbont
- Voorzien van een anti-slip onderkant voor probleemloos in- en uitstapen
Afmeting_ 52 x 52 cm5-7 werkdagen levertijd 37.25


